I DOBËT DHE PA MUSKUJ/ Ja si dukej Robert Berisha para 20 viteve (FOTO) – AlpeGossip
I DOBËT DHE PA MUSKUJ/ Ja si dukej Robert Berisha para 20 viteve (FOTO)

I DOBËT DHE PA MUSKUJ/ Ja si dukej Robert Berisha para 20 viteve (FOTO)

Këngëtari i njohur Robert Berisha, përpos talentit të tij në fushën e muzikës shpeshherë përflitet edhe për muskujt dhe trupin në super formë.

Mirëpo si dukej bashkëshorti i këngëtares Nora Istrefi përpara se të bëhej i famshëm ose më saktë, si dukej ai para 20 viteve?

Vetë Roberti na e ka shuar kuriozitetin të gjithëve duke publikuar një foto të 20 viteve më parë, ku shfaqet i dobët dhe pa muskuj.

Nuk e dimë për ju, por ne realisht e patëm shumë të vështirë për ta njohur (është ai me bluzë të kuqe).

Megjithatë, njerëzit ndryshojnë dhe e rëndësishme është që Berisha ka ndryshuar për mirë.

Rikujtojmë se ai së bashku me Norën janë prindër të një vogëlushjeje të quajtur Renee.