Armina Mevlani ekspozon format bombastike me bikini dhe të gjithëve ju ngelën sytë – AlpeGossip
Armina Mevlani ekspozon format bombastike me bikini dhe të gjithëve ju ngelën sytë

Armina Mevlani ekspozon format bombastike me bikini dhe të gjithëve ju ngelën sytë

Blogerja e njohur Armina Mevlani është një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar. Ajo ka mbledhur një numër të madh fansash në Instagram, me të cilën ndan vazhdimisht foto e video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Disa minuta më parë, blogerja ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa ka pozuar me bikini nga plazhi. Armina ka treguar format bombastike, teksa mban në dorë një gotë me pije.

Të gjithë fansat janë çmendur pas pozave të nxehta dhe kanë reaguar menjëherë në komente, duke e komplimentuar Arminën për format bombastike.