I njihni këta personazhe? Sot ai është një politikan i njohur dhe ajo një këngëtare e suksesshme (FOTO) – AlpeGossip
I njihni këta personazhe? Sot ai është një politikan i njohur dhe ajo një këngëtare e suksesshme (FOTO)

I njihni këta personazhe? Sot ai është një politikan i njohur dhe ajo një këngëtare e suksesshme (FOTO)

Nostalgjia për të shkuarën na kap të gjithëve dhe në jo pak raste postojmë në rrjetet sociale foto nga fëmijëria jonë. Një mani kjo që kohët e fundit ka përfshirë pjesën më të madhe të personazheve të famshëm.

E njëjta gjë duket se ka ndodhur sot edhe me këngëtaren Besa Kokëdhima, e cila ka postuar në Instastory një foto ku shfaqet së bashku me babain e saj, politikanin Koço Kokëdhima.

Një moment lumturie mes vajzës dhe babit. Besa shfaqet në krahët e të atit, ndërsa të dy janë duke buzëqeshur.

 

Nëse Besa nuk do të kishte shkruar mbi foto që është ajo dhe babai i saj, me siguri që do ta kishim të vështirë t’i identifikonim, pasi ndryshimi është shumë i madh.