Ori Nebiaj i “shkund”të gjithë me fjalët e thëna: Bërtasin për paçavure krenarie dhe nuk i… – AlpeGossip
Ori Nebiaj i “shkund”të gjithë me fjalët e thëna: Bërtasin për paçavure krenarie dhe nuk i…

Ori Nebiaj i “shkund”të gjithë me fjalët e thëna: Bërtasin për paçavure krenarie dhe nuk i…

Ditën e sotme në emisionin e mëngjesit në Top Channel, ka qenë e ftuar Luiza Gega, kampionia e atletikës e cila së fundmi ngriti lart medaljen e artë në ‘Lojërat Mesdhetare’. Ori Nebijaj ka përfituar nga rasti që e ka pasur të ftuar në emisionin e saj për të thënë dy fjalë për të. “Kjo është krenari. Nuk e di ku janë të gjithë eksponentët që bërtasin me të madhe për paçavure krenarie kombëtare e nuk e kanë asnjëherë vëmendjen për t’i dhënë respektin dhe krenarinë që i takon kampiones Luiza Gega”,-ka shkruar ajo krah fotos me atleten e njohur.