Dikush sapo ZURI vendin e Aulona Mustës! Shikoni se me kë do të "prezantoj" Fatma këtë javë (VIDEO) - AlpeGossip
Dikush sapo ZURI vendin e Aulona Mustës! Shikoni se me kë do të “prezantoj” Fatma këtë javë (VIDEO)

Dikush sapo ZURI vendin e Aulona Mustës! Shikoni se me kë do të “prezantoj” Fatma këtë javë (VIDEO)

Fatma dhe Aulona janë dy moderatoret e emisioni “Thumb” të cilat i shohim gjithmonë bashkë. Së fundmi duket se në xhirimet e emisionit të ri që pritet të dali të shtunën, në studio ka qenë prezente dhe vajza e Aulonës e cila mund të themi se po bëhet më e famshme dhe se mami i saj.
Amara është shumë energjike, lozonjare dhe i bën të gjithë për vete me sjelljen e saj.
Mesa duket gjatë një shkëputje të Aulonës nga zyrat, vajza direkt e ka zëvendësuar dhe shihet bashkë me Fatmën duke bërë hapjen e emisionit.
“Nuk na duhesh më,”- shkruan Fatma krahas videos ku shihet teksa prezanton me vajzën e Aulonës, Amarën.

Vetë Aulona e ka rishpërndarë këtë video dhe shkruan: “Kur ti largohesh 2 minuta nga studioja dhe ata të gjejnë direkt zëvendësuesen.”

E gjitha kjo ishte një shaka e përgatitur nga moderatorja, por duket se Amara e ka bërë shumë mirë “detyrën” e prezantueses./AlpeNews.al/