MUND TË JENI DHE JU/ Këto janë 4 shenjat e horoskopit që dinë të puthin më mirë – AlpeGossip
MUND TË JENI DHE JU/ Këto janë 4 shenjat e horoskopit që dinë të puthin më mirë

MUND TË JENI DHE JU/ Këto janë 4 shenjat e horoskopit që dinë të puthin më mirë

Puthja është manifestimi i parë dhe më elementar i dashurisë mes dy personave. Shpeshherë ajo konsiderohet edhe si çelësi që hap dyert e afeksionit dhe pasionit të zjarrtë. Nëse ndonjëherë keni pyetur veten se sa mirë mund të puthni apo cila është shenja e horoskopit që puth më mirë, artikulli i mëposhtëm ju vjen në ndihmë. Edhe diçka: jepni dashuri dhe puthni sa më shumë!

Demi
Një shenjë vërtetë pasionante! Demi gëzon artin e puthjes, e sa më shumë bëjnë dashuri, aq më shumë e nxjerrin në pah këtë aftësi të tyren. Ata janë të lindur për të puthur sepse për ta është diçka që vjen shumë natyrshëm. Puthjet e tyre do t’ju trondisin, dhe tronditja ju është ajo që i trillon ata.

Luani
Të lindurit e kësaj shenje u bëjnë përshtypje të gjithëve me aftësinë e tyre…në gjithçka bëjnë! Por, në arenën e dashurisë dhe të pasionit, qëndroni mënjanë, sepse kjo shenjë në thelb e merr jetën si diçka fantastike. Luanët puthin me qëllim. Ndoshta janë puthësit më të mirë të Zodiakut, kryesisht për shkak se të qenit më i miri në gjithçka është lloji i gjërave të tyre.

Akrepi
Akrepët nuk dëshirojnë të të puthin sepse ata presin puthje! Pra, çfarë në të vërtetë do i bënte ata të kundërt në këtë sjellje. E kanë si sfidë! Të lindurit e kësaj shenje puthin me pasion pasi nuk duan të mendohen si më pak të pasionuar në çështjet e dashurisë dhe seksit.

Shigjetari
Nëse doni të puthni dikë që është një shpirt i lirë dhe nuk kujdeset se çfarë mendoni për puthjen e tyre, atëherë puthni një Shigjetar sot. Si mund të presësh një gjë më të mirë? Për shkak se ata nuk janë duke u përpjekur për të bërë përshtypje tek ju, ata janë atje vetëm për kënaqësinë e puthjes.

/revistaliving