U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Mariza Ikonomi publikon foton me partnerin – AlpeGossip
U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Mariza Ikonomi publikon foton me partnerin

U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Mariza Ikonomi publikon foton me partnerin

Këngëtarja e njohur Mariza Ikonomi dhe partneri i saj Blendi Greço pak muaj më parë u bënë prindër të një vajze.

Artistja e njohur ka qenë gjithmonë “në hije” përsa i përket jetës së saj private, ku si lidhjen dhe shtatzëninë e saj e ka mbajtur të fshehtë.

Po ashtu ajo është parë rrallë të postojë fotografi me partnerin e saj, ndërsa në Ditën e Babait, këngëtarja ka publikuar një fotografi krah partnerit.

“Gëzuar ditën e babait, partneri im i përjetshëm në krimin (prindëror)! Gëzuar për babin më të mirë!!!”, shkruan ajo, krahas imazhit bardh e zi.