TRENDI I VEÇANTË/ Nora poston foto dhe duket si një “bishë” e vërtetë – AlpeGossip
TRENDI I VEÇANTË/ Nora poston foto dhe duket si një “bishë” e vërtetë

TRENDI I VEÇANTË/ Nora poston foto dhe duket si një “bishë” e vërtetë

Këngëtarja Nora Istrefi kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes pas ndarjes nga Robert Berisha, ku u diskutua gjatë nga publiku dhe më vonë publikimi i këngës “Ana” që i bëri të gjithë të dyshonin.

Pas gjithë këtyre diskutimve, Nora nuk ishte dhe shumë aktive në rrjetet sociale dhe publikonte foto jo shpesh, ama kur i publikonte gjithë fansat ishin “sy e veshë” tek ajo.

Së fundmi këngëtarja ka postuar me një pamje shumë ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim, me një make-up të theksuar ngjyrë lejla dhe me një xhaketë lëkure që i nxjerr në pah dekoltenë e saj dhe duket vërtetë shumë seksi. Me këtë bukuri që ka kush e di sa tundohet Roberti që e ka patur partnere për 15 vite… ALPEgossip.al

View this post on Instagram

@sellmakasumoviq @kacilleshi

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on