DUKE GATUAR ME TË BRENDSHME/ Aurela Hoxha është amvisa më seksi shqiptare – AlpeGossip
DUKE GATUAR ME TË BRENDSHME/ Aurela Hoxha është amvisa më seksi shqiptare

DUKE GATUAR ME TË BRENDSHME/ Aurela Hoxha është amvisa më seksi shqiptare

Me të brendshme të bardha, këmishë të zbërthyer, paruke të shkurta bjonde, duke prerë domatet, kështu është shfaqur Aurela Hoxha në foton e fundit duke rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

Modelja në setin e ri fotografik ka zgjedhur pikërisht kuzhinën, për t’u shfaqur si një amvisë superseksi.

Kjo foto na kujtoi edhe atë të dy viteve më parë, kur Aurela pozonte e shtrirë në dysheme me ushqime përreth vetes.

Por prisni se nuk ka mbaruar me kaq sepse modelja e vërteton atë që sapo thamë më sipër duke u shfaqur superseksi edhe teksa hekuros rrobat.

Aurela di si gjithmonë si ta tërheqë vëmendjen dhe në çdo postim nuk kanë munguar komplimentat.