Vogëlushja në foto, sot është një nga vajzat më sexy të ekranit shqiptar: E njihni? – AlpeGossip
Vogëlushja në foto, sot është një nga vajzat më sexy të ekranit shqiptar: E njihni?

Vogëlushja në foto, sot është një nga vajzat më sexy të ekranit shqiptar: E njihni?

Prezantimi i saj me botën e ekranit ishte një ndër momentet më të përfolura televizive të vitit që lamë pas dhe tashmë, ajo mban statusin e një prej vajzave më sexy të ekranit shqiptar.

Bëhet fjalë për velinën e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella, e cila prej vitesh jetonte në Itali.

Bukuroshja bjonde sot duket se është bërë disi nostalgjike për të shkuarën dhe ka postuar një foto nga fëmijëria e saj.

Në foton në fjalë, Kejvina shihet fare e vogëlk në krahët e një gruaje që mendohet të jetë nëna e saj. “Baby Kevi.”-ka shkruar Velina në mbishkrimin e fotos së ëmbël.