HARROJENI POLITIKANIN SHQIPTAR/ Zbulohet lidhja e fshehtë e Iva Alikos me biznesmenin: Ai vdes për mua…(FOTO) – AlpeGossip
HARROJENI POLITIKANIN SHQIPTAR/ Zbulohet lidhja e fshehtë e Iva Alikos me biznesmenin: Ai vdes për mua…(FOTO)

HARROJENI POLITIKANIN SHQIPTAR/ Zbulohet lidhja e fshehtë e Iva Alikos me biznesmenin: Ai vdes për mua…(FOTO)

Iva Aliko është një nga personazhet më të komentuara të showbiz-it shqiptar, e cila njihet për format e saj bombastike dhe për fotot provokuese që publikon vazhdimisht në rrjetet sociale.

Teksa ka qenë e ftuar sw fundmi në “Zonë e Lirë”, Iva ka folur për lidhjen me deputetin kosovar, prej të cilit u bë shumë e famshme për publikun shqiptar, duke thënë se nuk është më me të.

“Ruaj marrëdhënie të mira, por nuk jemi më bashkë. Mua më nxorrën një foto me deputetin kosovar, por më duket është fshirë”, është shprehur Iva mbi lidhjen me deputetin, duke zbuluar më pas se është në një marrëdhënie prej 1 viti e pak. “Kam disa kohë që jam me dikë tjetër, i cili merret me biznes dhe jeton midis Zvicrës e Prishtinës. Rrimë në kontakt gjatë gjithë ditës me njëri-tjetrit, takohemi o në Prishtinë o në Zvicër. Jemi në një marrëdhënie prej një viti e pak”, u shpreh Iva.