Ermal Mamaqi, aktorit të njohur: Unë nuk rri me ordinera (FOTO) – AlpeGossip
Ermal Mamaqi, aktorit të njohur: Unë nuk rri me ordinera (FOTO)

Ermal Mamaqi, aktorit të njohur: Unë nuk rri me ordinera (FOTO)

Ermali I thotë gjërat troç!

Jo më kot edhe komentet e tij gjithnmonë shkaktojnë reagime. Në foton e fundit të postuar nga aktori tjetër i humorit, Rezart Veleshnja ku ka dalë me Bledi Manen, i drejtohen Mamaqit me fjalët: Por kërkojmë Ermal Mamaqin. Dhe menjëherë ka ardhur përgjigja e këtij të fundit i cili ia kthen: Mos më kërko se unë nuk rri me ordinera. Më pas diskutimi mes djemve ka vazhduar më tej me përgjigjet e Rezartit dhe Bledi Manes.