Ju kujtohet video ku Dafina e shante? TUNA tregon se si është raporti i tyre: Për mua është një…(FOTO) – AlpeGossip
Ju kujtohet video ku Dafina e shante? TUNA tregon se si është raporti i tyre: Për mua është një…(FOTO)

Ju kujtohet video ku Dafina e shante? TUNA tregon se si është raporti i tyre: Për mua është një…(FOTO)

Tuna është një ndër këngëtaret më të mira shqiptar, por pas shumë kohësh e kemi parë të ftuar në një emision ku foli për shumë gjëra nga jeta e saj private dhe publike. Tuna tregoi për lindjen e fëmijës së parë, po ashtu edhe për raportin me Norën dhe Robertin. Mirëpo sigurisht që nuk mund të mos cekej dhe marrëdhënia e saj me Dafina Zeqirin.

Para disa vitesh të dyja këngëtaret bashkëpunuan me 2po2 për të sjellë hitin “Vibe”, por më pas miqësia e tyre u prish dhe u tha që prej një videoje ku Dafina fliste keq për Tunën.

Mirëpo ato e rikonsoliduan miqësinë e tyre dhe këtë pjesë Tuna e komentoi në prive. Ajo tha se të falësh është madhështi, duke e hequr fajin nga vetja për atë që ka ndodhur. Tuna u shpreh se i përket të kaluarës dhe për të është një kapitull i ri.