ÇIFTI PUBLIKON PAMJET/ Elita Rudi dhe Gjiko fillojnë pushimet e para pas martesës (FOTO) – AlpeGossip
ÇIFTI PUBLIKON PAMJET/ Elita Rudi dhe Gjiko fillojnë pushimet e para pas martesës (FOTO)

ÇIFTI PUBLIKON PAMJET/ Elita Rudi dhe Gjiko fillojnë pushimet e para pas martesës (FOTO)

Rreth një javë më parë moderatorja Elita Rudi dhe bashkëshorti i saj reperi Gjiko, i dhanë fund beqarisë në një ceremoni të zhvilluar në Prishtinë. Dyshja i tha “Po” dashurisë së tyre dhe pak ditë pas saj janë nisur me muaj mjalti. Ata kanë zgjedhur të pushojnë në bregdet në këto ditë të fundit të shtatorit, duke mos e zbuluar emrin e vendit ku ndodhen nuk e kanë zbuluar. Në fotot e publikuara duket se çifti po argëtohet dhe po shijojnë çdo sekondë të pushimeve të para si burrë e grua. .

Në media ka qarkulluar prej disa muajsh lajmi se Elita është në pritje të ëmbël dhe se së shpejti çifti do të bëhen prindër.