NË PRITJE TË ËMBËL/ Pa asnjë rrobë veshur, ylli televiziv i zbulon të gjitha (FOTOT) – AlpeGossip
NË PRITJE TË ËMBËL/ Pa asnjë rrobë veshur, ylli televiziv i zbulon të gjitha (FOTOT)

NË PRITJE TË ËMBËL/ Pa asnjë rrobë veshur, ylli televiziv i zbulon të gjitha (FOTOT)

Ajo në asnjë moment nuk ka frikë të ekspozojë format trupore. As tani që është në pritje të ëmbël për herë të parë. Bëhet fjalë për yllin televiziv, Lauren Goodger, e cila nuk i ka lënë vend imagjinatës së fansave me pozat e fundit.

34-vjeçarja ka pozuar para aparatit fotografik e gjitha e zhveshur, duke treguar kështu barkun e rrumbullakosur në javën e 39. Fotot e saj janë publikuar nga “The Sun”, ku shkruan se i dashuri i saj 24-vjeçar, Charles Drury, nuk i mban dot duart larg saj.

Pa asnjë rrobë veshur, ylli televiziv i zbulon të gjitha (FOTO)

Në fotot në fjalë, ylli televiziv shfaqet me flokët e gjatë të lëshuar dhe është kujdesur që të ketë edhe make-up. Nga ana tjetër, Lauren pjesët e saj intime i ka mbuluar me duar.

Kujtojmë se Goodger dhe Drury vendosën që a bënin lidhjen e tyre publike tetorin e vitit të kaluar. E disa kohë më vonë, ata zbuluan se do të bëheshin prindër për herë të parë.

“Ne bëjmë seks gjithë kohë”, ka thënë Lauren duke qeshur. Ajo ka shtuar se pasi kanë marrë vesh lajmin e bukur se do të bëheshin me fëmijë, janë afruar edhe më shumë me njëri-tjetrin.

Pa asnjë rrobë veshur, ylli televiziv i zbulon të gjitha (FOTO)

Pa asnjë rrobë veshur, ylli televiziv i zbulon të gjitha (FOTO)

Pa asnjë rrobë veshur, ylli televiziv i zbulon të gjitha (FOTO)