Reperi i famshëm ka ditëlindjen/ Blerim Destani e uron me…(FOTO) – AlpeGossip
Reperi i famshëm ka ditëlindjen/ Blerim Destani e uron me…(FOTO)

Reperi i famshëm ka ditëlindjen/ Blerim Destani e uron me…(FOTO)

Sërish festë në botën e showbizz-it dhe kjo për faktin se ka ditëlindjen një nga reperat më të dashur dhe më në zë të Shqiptarisë.

E kemi fjalën për reperin Noizy, i cili sot feston 32-vjetorin e lindjes.

Ka qenë Blerim Destani i cili e ka zbuluar këtë me anë të një postimi në Instagram, ku në një foto të bërë publike uron Noizy-n.

“Urime edhe 100 të lumtura bro”, shkruan Blerim Destani në urimin e tij publik.

Shpresojmë që Noizy sot të kalojë sa më mirë! Edhe 100 vite të lumtura.