“TË FIKSUARA PAS SNAPCHATIT”/ Vip-et shqiptare që “lanë nam” me fotot në pamjen e kafshëve: Nga Lori Hoxha tek… – AlpeGossip
“TË FIKSUARA PAS SNAPCHATIT”/ Vip-et shqiptare që “lanë nam” me fotot në pamjen e kafshëve: Nga Lori Hoxha tek…

“TË FIKSUARA PAS SNAPCHATIT”/ Vip-et shqiptare që “lanë nam” me fotot në pamjen e kafshëve: Nga Lori Hoxha tek…

“Snapchat” është rrjeti më i ri social që është kthyer në trend dhe në të preferuarin e vipave. Risia që të ofron Snap-i janë filtrat të cilat të shndërojn në pamjen e kafshëve të ndryshme.

Vitin e fundit duket se kjo është kthyer në një mani që ka mbërthyer pas vetes gjithë femrat e showbzizit shqiptar,të cilat duket se janë fiksuar kokë e këmbë me fytyrat virtuale të Snap-it.

Nuk ka dallim moshe apo gjinie nga të fëmijët deri te mosha e mesme nuk ngurojn të shfaqen kudo nërpër rrjete me filtra të ndryshme. Nëse i hidhni një sy llogarisë së Vipave në “Instagram” do të shihni se shumica e fotove dhe videove janë të rezalizuara me Snap.

Nga Lori deri tek  Luana janë disa nga femrat më “të dashuruara” me snapin, ku mund ti shihni gjithmonë aktive.

Lori Hoxha

View this post on Instagram

hella heart eyes

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Roza Lati

Enca 

Bora Zemani

Luana Vjollca

View this post on Instagram

E shtuna ime.. Night 💋

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

/AlpeNews.al