XHINSE+TAKA PËR VJESHTË/ 5 kombinime që do t’i dashuroni (FOTOT) – AlpeGossip
XHINSE+TAKA PËR VJESHTË/ 5 kombinime që do t’i dashuroni (FOTOT)

XHINSE+TAKA PËR VJESHTË/ 5 kombinime që do t’i dashuroni (FOTOT)

Xhinse + taka: Një kombinim perfekt me shumë stil, që njëkohësisht iu mundëson të mos hiqni dorë nga rehatia. Nuk ka asnjë kombinim më elegant sesa një palë xhinse që përshtaten në mënyrë të përkryer me një palë taka të këndshme, për të vënë në pah komoditetin dhe feminitetin.

Është një mit se xhinset kombinohen më mirë me veshje sportive. Kombinimi i xhinseve me takat janë idealet qoftë për zyrat apo për një takim me miqtë. Dhe më e bukura është se kombinimet e mundshme janë praktikisht të pakufizuara.

Ka një numër të pafund kombinimesh: Nga çizmet tek kyçi këmbës, nga sandalet me takë të gjerë apo me rripa. Këto janë 5 kombinime që mund t’ju përshtaten stilin dhe shijes tuaj, dhe që do t’i dashuroni me shikim të parë. 01_mix_match_JEANS_TACCHI

02_mix_match_JEANS_TACCHI

03_mix_match_JEANS_TACCHI

04_mix_match_JEANS_TACCHI

05_mix_match_JEANS