LOJA BRENDA KUTISË/ Arjola fituesja, ja çfarë i tha Arbana që e habiti – AlpeGossip
LOJA BRENDA KUTISË/ Arjola fituesja, ja çfarë i tha Arbana që e habiti

LOJA BRENDA KUTISË/ Arjola fituesja, ja çfarë i tha Arbana që e habiti

Mbrëmja e sotme në “Big brother VIP” ka nisur duke u diskutuar prova javore që kishin banorët.

Loja ishte që banorët të rrinin brenda në kuti për orë të tëra.

Të fundit që mbetën iahin djemtë dhe Arjola e vetëm femër në kuti, dhe ata vendosën që të diëzohen dhe ti lenë fitoren Arjolës.

Arjola u habit kur dëgjoi nga Arbana se ka qëndruar 10 orë e 12 minuta në kuti.

Të gjithë po i thonin se e meritonte fitoren për aq sa ka ndenjur.