DALIN FOTOT/ Brenda ditëlindjes së Bora Zemanit – AlpeGossip
DALIN FOTOT/ Brenda ditëlindjes së Bora Zemanit

DALIN FOTOT/ Brenda ditëlindjes së Bora Zemanit

Moderatorja e njohur, Bora Zemani, ka festuar 30-vjetorin e lindjes dhe mbrëmjen e kësaj të enjte ka organizuar një festë të mrekullueshme.

Bora Zemani shkëlqente në videot dhe fotografitë e publikuara në rrjetet sociale, teksa festonte në mesin e miqve, familjarëve dhe kolegëve të saj.

Ishin Bruno dhe Klajdi, dy artistët që Bora kishte zgjedhur për të kënduar në këtë përvjetor të shënuar për të, të cilët as këtë herë nuk zhgënjyen dhe dhuruan një atmosferë fantastike.