VIDEO VIRALE E DONALDIT/ Ngatërron emrin e Beniadës me atë të Borës – AlpeGossip
VIDEO VIRALE E DONALDIT/ Ngatërron emrin e Beniadës me atë të Borës

VIDEO VIRALE E DONALDIT/ Ngatërron emrin e Beniadës me atë të Borës

Donald Veshaj dhe Bora Zemani janë kthyer sërish në qendër të vëmendjes. Kjo për shkak të një video e cila po qarkullon në rrjetet sociale, ku në fund të spektaklit, Donaldi ka përmendur emrin e Borës.

Siç dëgjohet, Donaldi ka thënë emrin e ish të dashurës së tij Bora Zemanit kur donte të fliste dhe i ndërpreu fjalën Beniadës.

“Bora ja një sekondë, Beniada”, tha Donaldi, ku nuk e fshehu sikletin për ngatërrimin e emrit.

Ndërkohë në krah të tij ishte Beatrix Ramosaj, me të cilën kanë krijuar një lidhje brenda shtëpisë së BBV.

 

 

VIDEO