“THONË SE NGJAJMË”/ Eni Çobani zbulon me këtë bashkim fotosh sozinë e saj (FOTO) – AlpeGossip
“THONË SE NGJAJMË”/ Eni Çobani zbulon me këtë bashkim fotosh sozinë e saj (FOTO)

“THONË SE NGJAJMË”/ Eni Çobani zbulon me këtë bashkim fotosh sozinë e saj (FOTO)

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, avokatja e njohur, Eni Çobani ka treguar se me kë personazh të njohur ngjason sipas asaj që i thonë shpesh të afërmit.

“Një fytyrë e buzëqeshur është një fytyrë e bukur. Një zemër e buzëqeshur është një zemër e lumtur. Thonë se ngjajmë, unë i pëlqej zërin, por për pamjen e vlerësonu ju. Adele do të takohemi një ditë me siguri”, ka shkruar Eni krah postimit ku ka bashkuar një foto të saj dhe këngëtares Adele, duke bërë të mundur krahasimin.

Edhe shumë ndjekës së Enit e kanë pohuar këtë fakt, duke lënë një sërë komentesh poshtë fotos.