NË PRITJE TË ËMBËL/ Klea Huta ndan emocionet para se të shkojë në maternitet (FOTO) – AlpeGossip
NË PRITJE TË ËMBËL/ Klea Huta ndan emocionet para se të shkojë në maternitet (FOTO)

NË PRITJE TË ËMBËL/ Klea Huta ndan emocionet para se të shkojë në maternitet (FOTO)

Klea Huta po përjeton emocionet më të bukura, në pritje për t’u bërë nënë për herë të parë. Gjatë kësaj periudhe moderatorja ka publikuar foto me barkun e rrumbullakosur dhe ka ndarë edhe momente speciale.

Përmes një postimi në Instagram, Klea ka treguar se ka përgatitur gjithçka për fëmijën që do vijë në jetë.

“Kam shumë emocione bashkë. Valixhja e maternitetit është 99.9% gati dhe mezi pres ta ndaj me ju”, ka shkruar moderatorja.

Klea dhe Elgiti po presin me padurim ta marrin në krahë fëmijën e tyre të parë dhe deri tani nuk e kanë zbuluar ende gjininë.