DO I NXJERRIN XHINSET JASHTË MODE/ 9 fundet të cilat do të bëjnë namin në sezonin veror – AlpeGossip
DO I NXJERRIN XHINSET JASHTË MODE/ 9 fundet të cilat do të bëjnë namin në sezonin veror

DO I NXJERRIN XHINSET JASHTË MODE/ 9 fundet të cilat do të bëjnë namin në sezonin veror

Nuk ka asgjë më të rehatshme se sa xhinset  por në sezonin veror 2019 fundet  ju japin pamje të mrekullueshme dhe joshëse.

Prandaj vajza mos blini një palë xhinse tjera por mendoni se ndoshta duhet të shtoni një fund elegant prej lëkure,printe,pala në garderob.

Duket se koleksioni i ri i fundeve të Gucci-t do jenë kudo këtë sezon prandaj vajza mendosi se si do ti kombinoni fundet më In të momentit.