ME MBATHJE PARA PASQYRËS/ Beatrix Ramosaj i la të gjithë “pa frymë” me pamjet e fundit (FOTO) – AlpeGossip
ME MBATHJE PARA PASQYRËS/ Beatrix Ramosaj i la të gjithë “pa frymë” me pamjet e fundit (FOTO)

ME MBATHJE PARA PASQYRËS/ Beatrix Ramosaj i la të gjithë “pa frymë” me pamjet e fundit (FOTO)

Beatrix Ramosaj konsiderohet si një ndër femrat më seksi të showbizit shqiptar dhe njëkohësisht është mjaft aktive në Instagram.

Së fundmi teksa reklamon pizhamet e markës së njohur ajo ka publikuar në profilin e saj disa video ku shfaqet e veshur me mbathje ku i duken të pasmet.

Edhe kësaj here Beatrix ka ditur se si ti bëjë fanst për vete, e sidomos ato meshkuj…

/AlpeNews.al