TRENDI I FUNDIT/ Si mund t’i përdorni fjongot në flokë pa u dukur të vogla në moshë – AlpeGossip
TRENDI I FUNDIT/ Si mund t’i përdorni fjongot në flokë pa u dukur të vogla në moshë

TRENDI I FUNDIT/ Si mund t’i përdorni fjongot në flokë pa u dukur të vogla në moshë

Vitin e kaluar Kate Middleton, risolli një trend flokësh të vjetër, kapja e flokëve me fjongo të mëdha. Por si mund t’i përdorni ato pa u dukur si një fëmijë i vogël?

Ne ju sjellim më poshtë disa këshilla sipas ‘Cosmopolitan’:

1-Përdorni fjongot velvet.

Ky është materiali universal më i pëlqyer dhe i përdorshëm.

2-Mos i mbani lartë kokës.

Këto lloj fjongosh duhen mbajtur sa më afër pjesës së qafës.

3-Bishtat e fjongos duhet të jenë më të gjata.

Kjo do t’ju tregonte më stil dhe bishti i flokëve do të dilte më në pah.

4-Nëse dëshironi të bini në sy mund t’i bëni bishtat e fjongos të vegjël, por me kordele të madhe./revistawho.com