Fama e saj po rritet çdo ditë! Rita Ora imazh i… – AlpeGossip
Fama e saj po rritet çdo ditë! Rita Ora imazh i…

Fama e saj po rritet çdo ditë! Rita Ora imazh i…

Fama e këngëtares shqiptare Rita Ora po rritet çdo ditë dhe më shumë.

Kjo ka bërë që shumë kompani të kërkojnë këngëtaren si imazh të tyren.

Pas kompanisë gjigande të këpucëve, Rita tashmë ka nënshkruar kontratë me një kompani kozmetike.

Lajmin e daljes në treg të koleksionit të ri të buzëkuqit e ka bërë me dije vetë këngëtarja në rrjetin social Instagram, ku fton fansat e saj që ta blejnë.