Ne e njohim si Shkëlzen Berisha por ja si e thërret me përkëdheli Armina Mevlani partnerin e saj – AlpeGossip
Ne e njohim si Shkëlzen Berisha por ja si e thërret me përkëdheli Armina Mevlani partnerin e saj

Ne e njohim si Shkëlzen Berisha por ja si e thërret me përkëdheli Armina Mevlani partnerin e saj

Nëse keni ndeshur profilin e ri të Shkëlzen Berishës në “Instagram” do të ndesheni edhe me dedikimet e dashurisë të partneres së tij Armina Mevlani. Të ngacmuar nga përkëdheljet e Arminës ndaj Shkëlzenit, fansat e kanë pyetur sesi e thërret ajo në momentin që ata janë vetëm të dy.

‘E quaj zhemaaa’- përgjigjet blogerja pyetjes së fanses në “Instagram”, ku bën pjesë të lojës edhe partnerin e saj.

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha e bënë publike historinë e tyre të dashurisë në muajin korrik të vitit 2014 dhe nga ai moment çifti shfaqet kokë e këmbë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Armina është shprehur se ata janë shumë të lumtur me historinë e tyre të dashurisë dhe ende nuk kanë vendosur të bëhen me fëmijë.