BORA DHE DONALDI JANË FEJUAR? Ja komenti që ngjalli dyshime (FOTO) – AlpeGossip
BORA DHE DONALDI JANË FEJUAR? Ja komenti që ngjalli dyshime (FOTO)

BORA DHE DONALDI JANË FEJUAR? Ja komenti që ngjalli dyshime (FOTO)

Romeo ka hedhur sot dyshimet se Bora dhe Donaldi e kanë çuar një hap më tej lidhjen e tyre. Shkak është bërë një koment.

Bora dhe Donaldi janë fejuar dhe s'dimë gjë?!

Bora ka postuar një video ku tregon look-un e saj në mbrëmjen e djeshme të “Dancing with the stars”, dhe në sy ka rënë komenti i Romeos. “Ku e ke unazën nuse”, komenton Romeo, i cili nuk ka marrë një përgjigje nga Bora.

Bora dhe Donaldi janë fejuar dhe s'dimë gjë?!

Por ka mjaftuar që të nisin komentet nga fansat, të cilët janë kuriozë nëse Bora e Donaldi janë fejuar në fshehtësi apo Romeo thjesht ka dashur t’i ngacmojë pak?

 

VIDEO