Keisi Meidini ka ditëlindjen/ Kopjon festën e Kylie Jenner dhe ndjekësit e sulmojnë (FOTO) – AlpeGossip
Keisi Meidini ka ditëlindjen/ Kopjon festën e Kylie Jenner dhe ndjekësit e sulmojnë (FOTO)

Keisi Meidini ka ditëlindjen/ Kopjon festën e Kylie Jenner dhe ndjekësit e sulmojnë (FOTO)

Keisi Meidini është kthyer në një modelet më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Vajza bukuroshe e Sabianit tërheq shpeshherë vëmendjen me postimet e saj.

Keisi feston sot 18 vjetorin e lindjes dhe sigurisht që ka organizuar një super party në një resort me pishinë. Bukuroshja ka mbledhur të githë miqtë e saj për të festuar, por ajo çfarë bie në sy është se Keisi ka kopjuar temën e ditëlindjes së Kylie Jenner që e kishte para pak ditësh.

Keisi është kthyer në Barbie doll ashtu si Kylie me veshjen e saj rozë dhe plot xixa.

 

Ndërkohë një tjetër detaj i veçantë që Kylie solli në ditëlindjen e saj ishin gotat e personalizuar me mbishkrinin ‘single’ ose ‘it’s complicated’ , që edhe modelja simpatike i kishte bërë pjesë të ditëlindjes së saj.

Edhe ndjekësit në Instagram i kanë komentuar Keisit se ajo ka kopjuar festën e ditëlindjes së Kylie Jenner.