Nuk do ta besoni dot/ Ja sa ka paguar Dua Lipa për vilën luksoze dhe helikopter privat në Turqi (FOTO) – AlpeGossip
Nuk do ta besoni dot/ Ja sa ka paguar Dua Lipa për vilën luksoze dhe helikopter privat në Turqi (FOTO)

Nuk do ta besoni dot/ Ja sa ka paguar Dua Lipa për vilën luksoze dhe helikopter privat në Turqi (FOTO)

Pas koncertit në Prishtinë, këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare ka udhëtuar drejt Turqisë në kuadër të turneut të saj nëpër botë.

Përpos kësaj, Dua ka gjetur edhe disa momente për t’u relaksuar. Mediat turke kanë shkruar për qëndrimin e këngëtares shqiptare dhe se sa para ka shpenzuar ajo. Ato shkruajnë se Dua ka qëndruar në një vilë super luksoze dhe sipas tyre qëndrimin i saj vetëm për një natë aty i ka kushtuar 15 mijë euro ndërkohë shtojnë se ka pasur në dispozicion për 24 orë një helikopter privat gjatë tre ditëve dhe se për një orë shfrytëzimi ka paguar rreth 400 euro.

Dua Lipa natën e kaluar përformoi para publikut turk ndërsa thuhet se krijoi një atmosferë madhështore.