NUK ËSHTË SINANI/ Shihni kush është këngëtari i preferuar dhe dashuria më e madhe e Andrrës (FOTO) – AlpeGossip
NUK ËSHTË SINANI/ Shihni kush është këngëtari i preferuar dhe dashuria më e madhe e Andrrës (FOTO)

NUK ËSHTË SINANI/ Shihni kush është këngëtari i preferuar dhe dashuria më e madhe e Andrrës (FOTO)

Andrra ,bashkëshortja e Sinan Hoxhës duket se ka shumë fansa në rrjetet sociale.

Në daljet publike ka tërhequr vëmendjen me ëmbëlsin që ka, dhe në fotot e postuara duket se ka shumë shoqëri me femrat e tjera të showbizit.

Andrra është bërë pjesë e lojës “pyetje dhe përgjigje” në rrjetin social instagram , ndjek♪7sit e ptesin për këngëtarin e preferuar veç Sinanit dhe cila është dashuria më e madhe

Këngëtarja e preferuar për Andrrën është Xhensila Myrtezaj dhe dashuria më e madhe qënka Ansi vogël.

Urojm që Sinani mos të bëhet xheloz pas këtyre përgjigjeve të bashkëshortes.