PUBLIKOHEN PAMJET/ Brenda vilës super moderne të Ledri Vulës (FOTO) – AlpeGossip
PUBLIKOHEN PAMJET/ Brenda vilës super moderne të Ledri Vulës (FOTO)

PUBLIKOHEN PAMJET/ Brenda vilës super moderne të Ledri Vulës (FOTO)

Herë pas here, këngëtari ka ndarë me ndjekësit në Instagram foto nga shtëpia e tij e re, ndërsa ditën e sotme vendosi të tregojë për të gjithë ambientin e brendshëm të vilës, teksa shijon ditën në dëborë.

Siç e shohim në pamjet e publikuara, bie në sy arredimi me ngjyrat e tokës dhe orenditë prej druri, të cilat i përshtaten më së miri ambientit ku ndodhet vila.