DONALDI DHE ROMEO KANË DISA KËRKESA/ Si ndihet Bora dhe Jonida? Ja deklaratat (FOTO) – AlpeGossip
DONALDI DHE ROMEO KANË DISA KËRKESA/ Si ndihet Bora dhe Jonida? Ja deklaratat (FOTO)

DONALDI DHE ROMEO KANË DISA KËRKESA/ Si ndihet Bora dhe Jonida? Ja deklaratat (FOTO)

Dy vëllezërit binjak Donald dhe Romeo Veshaj janë kthyer  sërish në qendër të vëmendjes dhe kjo prap falë të dashurave të tyre.

AlpeNews.al ka qenë e para media e cila zbuluar lidhjen e këngëtares Jonida Maliqi me Romeo Veshaj (lexo këtu) dhe të moderatores  Bora Zemani me  Donald Veshaj (lexo këtu).

Së fundmi dy binjakët kanë qenë të ftuar në emisione të ndryshme. Të gjithë e dimë historit e tyre të “ëmbla të dashurisë” prandaj moderatorët nuk kanë nguruar ti  ngacmojnë dhe për jetën private.

Ja përgjigja e Donaldit:

“Mua më pëlqen thjesht të jetë bukur, të jetë goc e paraqitshme, ti ketë këto në vend, ti ketë në vend(të pasmet), dy sy të bukur, një shikim që të jetë ok, buzët e bukura”  ndërkohë në intervistën tjetër ai zgjodhi të tregohet disi i rezervuar por na zbuloi diçka tepër të ndjerë

Mjafton të jetë… mund të jetë dhe e huaj. Dua një person që të më japë atë që i dhashë! Sot ka ikur kjo pjesa që nga je, nga vjen. Mund të martohesha edhe me një lushnjare”

Epo Donald bazuar nga  përshkrimi, vajzë më të bukur se Bora nuk ke për të gjetur.

Gjithashtu edhe Romeo nuk i ka shpëtuar dot pyetjes private duke treguar pak më shumë seç duhet por një gjë e mësuam Jonida Maliqi nuk ka për ti ndryshuar kurrë ngjyrën e flokëve

Përgjigja e Romeos:

“Unë jam tek brunet, t’i ketë dy pare mend në kokë, t’i ketë dy plane për jetën e saj, ku është pse zgjohet si zgjohet”

Ndoshta pa kuptuar përgjigjet e  binjakëve duket se u dedikoheshin në mënyr indirekte të dashurave të tyre.Gjithashtu kunatat e reja të showbizit  janë shumë mikesha ku me anë të postimeve në Instagram tregojn se sa bukur e kalojnë fundjavën bashkë.

 

AlpeNews.al