Dua Lipa ndjen dhimbje, kërkon falje në rrjetet sociale [FOTO] – AlpeGossip
Dua Lipa ndjen dhimbje, kërkon falje në rrjetet sociale [FOTO]

Dua Lipa ndjen dhimbje, kërkon falje në rrjetet sociale [FOTO]

Ajo po njihte vetëm sukses por diçka e papritur i ndodhi. Diçka që e detyroi të anullonte edhe turin muzikor që kishte nisur bashkë me Bruno Mars.

Shkak ka qenë dhimbja e dhëmbit të pjekurisë dhe dentisti e ka rekomanduar të mos performojë.

“Më vjen shumë keq që më duhet të anuloj disa nga koncertet me Bruno Mars. Kam qenë duke performuar nën dhimbje të madhe për shkak të dhëmbit të pjekurisë dhe sic më kanë sugjeruar dentisti dhe kirurgu im oral, më duhet ta heq dhëmbin. Po e shujoja shumë këtë turne dhe jam e mërzitur që gjërat shkuan kështu, por shpresoj se do të kem rikuperim të shpejtë dhe të rikthehem”, ka shkruar Dua.”, tha ajo ndër të tjera në postimet e bëra në rrjetet sociale. Madje publikoi edhe video si një mënyrë për ta vërtetuar tek fansat që është vërtet sëmurë.