DITËLINDJET E 14 MARSIT/ Ja kush janë YJET e kinematografisë që festojnë sot… – AlpeGossip
DITËLINDJET E 14 MARSIT/ Ja kush janë YJET e kinematografisë që festojnë sot…

DITËLINDJET E 14 MARSIT/ Ja kush janë YJET e kinematografisë që festojnë sot…

Data shënon 14 mars dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre.

Më poshtë lista e plotë:

Ansel Elgort (aktor) 24 vjeç

Meredith Salenger (aktore) 48 vjeç

James Frain (aktor) 50 vjeç

Sasha Grey (aktore) 30 vjeç

Aamir Khan (aktor) 53 vjeç

Grace Park (aktore) 44 vjeç

Corey Stoll (aktor) 42 vjeç

Tamara Tunie (aktore) 59 vjeç

Russell Tod (aktor) 60 vjeç

Përgatiti: AlpeNews.al/