DITËLINDJET E 26 DHJETORIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga Carol Spinney tek… (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 26 DHJETORIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga Carol Spinney tek… (FOTO)

DITËLINDJET E 26 DHJETORIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga Carol Spinney tek… (FOTO)

Sot data shënon 26 dhjetor dhe njerëz të fushave të ndryshme me famë botërore festojnë ditëlindjen.
Ashtu siç e kemi bërë traditë, AlpeNews.al ju njeh me disa vipat që festojnë sot ditëlindjen: