I thonë “ku shkon me këtë surrat”, Enca nuk ia përton fare dhe i kthehet fansit: Në… (FOTO) – AlpeGossip
I thonë “ku shkon me këtë surrat”, Enca nuk ia përton fare dhe i kthehet fansit: Në… (FOTO)

I thonë “ku shkon me këtë surrat”, Enca nuk ia përton fare dhe i kthehet fansit: Në… (FOTO)

Epo duhet reaguar ndonjëherë!

Ajo është një nga këngëtaret më të mira shqiptare e më të suksesshme gjithashtu. Fama e saj ka shkuar deri në lindjen e mesme ku numëron shumë fansa dhe jo më kot Enca numëron mbi 1.7 milion ndjekës në Instagram, ku i mban fansat të përditësuar me fotot e saj më të fundit.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto shumë normale duke treguar fytyrën e saj, mesa duket një fansi nuk i ka pëlqyer aspak dhe i shkruan “ku shko me kët surrat”. Enca nuk mund të mos reagonte dhe e bëri në mënyrën më të mirë të mundshme duke i thënë krejt ironi: “në miss Bota”.