SA ROMANTIK/ Big Basta i propozon për martesë për herë të dytë Vesa Lumës (FOTO) – AlpeGossip
SA ROMANTIK/ Big Basta i propozon për martesë për herë të dytë Vesa Lumës (FOTO)

SA ROMANTIK/ Big Basta i propozon për martesë për herë të dytë Vesa Lumës (FOTO)

Vesa Luma dhe Big Basta janë prej 5 vitesh të martuar dhe prindër të një djali. Çifti tani jetojnë në Zelandën e Re, ku kanë nisur një jetë të re, por duke mos lënë prapa Shqipërinë e Kosovën, ku kthehen shpesh për të qëndruar apo për projekte artistike të reja.

Vesa, e cila është shumë aktive në rrjete sociale ka treguar sot se Bigu i ka bërë një surprizë.

Ai i ka lënë një letër ku i propozon për martesë për herë të dytë. “Nëse do të të porpozoja prapë, a do martohesh për herë të dytë me mua?”, shkruhet në letrën e reperit që e ka lumturuar shumë Vesën.