“GRUA 50-VJEÇE BËN KËSHTU GJESTESH”/ Monika i gjuan Fifit me mandarinë, shqetësohen banorët (VIDEO) – AlpeGossip
“GRUA 50-VJEÇE BËN KËSHTU GJESTESH”/ Monika i gjuan Fifit me mandarinë, shqetësohen banorët (VIDEO)

“GRUA 50-VJEÇE BËN KËSHTU GJESTESH”/ Monika i gjuan Fifit me mandarinë, shqetësohen banorët (VIDEO)

Prej pak ditësh, Monika, Fifi dhe Paloma, vendosën që t’u bënin një lojë banorëve të tjerë të “Big Brother VIP”. Aktorja dhe këngëtarja vijojnë që t’i mbajnë lojën njëra-tjetrës dhe zihen vazhdimisht e me tone të larta.

Duket se banorët e kanë besuar sherrin me Monikës dhe Fifit, të cilët mundohen që të qetësojnë gjërat mes tyre.

Madje së fundmi për ta bërë sa më të besueshme skenën e tyre në sy të banorëve, Monika ka goditur këngëtaren Fifi me mandarinë dhe kjo situatë është kthyer në shqetësuese për banorët.

Debati i plotë:

Monika: Mbaje! Të ka marrë malli pse nuk më pe?

Fifi: Veç vazhdo të lutem. Ec! Mos mu përzi kurrë sa herë fshinë.

Monika: Po ik o ik se sta

Fifi: Gruaja 50 vjeç bën kështu gjestesh. Duhet të të vijë turp

VIDEO