“Pse playback o yllo?” Ledina Çelo tallet keq me Elvana Gjatën (FOTO) – AlpeGossip
“Pse playback o yllo?” Ledina Çelo tallet keq me Elvana Gjatën (FOTO)

“Pse playback o yllo?” Ledina Çelo tallet keq me Elvana Gjatën (FOTO)

Mbrëmjen e sotme u transmetua eventi i Elvana Gjatës, por duket se paska pasur një detaj që askush nuk e ka parë.
Elvana nuk ka qenë live dhe këtë gjë ia ka vënë më së miri në dukje këngëtarja Ledina Çelo.

Përmes një InstaStory në profilin e saj në Instagram, Çelo ka treguar, duke “ironizuar” dhe me një emoji.

Ajo ka shkruar:

“Pse playback o yllo”.
Koncerti i Elvanës ishte mbajtur më 3 shkurt me rastin e ditëlindjes së saj, ku ishin rreth 100 të ftuar të përzgjedhur.

Aty ajo prezantoi dhe disa këngë të reja.