‘Para se t’i biesh violinës kujt i bie ti?’, përgjigja e Olen Cesarit për Kejvinën nuk pritej – AlpeGossip
‘Para se t’i biesh violinës kujt i bie ti?’, përgjigja e Olen Cesarit për Kejvinën nuk pritej

‘Para se t’i biesh violinës kujt i bie ti?’, përgjigja e Olen Cesarit për Kejvinën nuk pritej

Pyetja e Kejvinës për violinistin Olen Cesarin i ka bërë të gjithë të qeshin sot në “Xing me Ermalin”.

“Para se t’i biesh violinës, kujt i bie ti?”, e pyeti Kejvina violinistin i cili fillimisht u shtang. Ndërsa moderatori Ermal Mamaqi e mori hopa Kejvinën dhe e largoi nga studio.

“Si ai shoku që më pyeti: ‘Kur e more violinën për herë të parë në dorë?’, kjo pyetje qenka më keq”, tha Cesari për Kejvinën.

“Po një gjë e bëja, por se bëja me violinë”, iu përgjigj violinisti pyetjes.