U MARTUA ME MASHKULL/ Flet për herë të parë moderatori shqiptar (FOTOT) – AlpeGossip
U MARTUA ME MASHKULL/ Flet për herë të parë moderatori shqiptar (FOTOT)

U MARTUA ME MASHKULL/ Flet për herë të parë moderatori shqiptar (FOTOT)

Martesa e moderatorit të njohur, Mishel Rrena me partnerin Tian Oliver Murray ishte një nga lajmet më të bujshme të vitit të kaluar.

Pasi lajmi i martesës u bë publik dhe u publikuan foto nga ceremonia në Londër, Misheli vendosi të qëndronte larg rrjeteve sociale për disa muaj.

Mirëpo së fundmi Misheli është rikthyer e menjëherë ka tërhequr sërish vëmendjen.

Moderatori ndodhet me pushime në Spanjë nga ku ditën e sotme ka publikuar një foto dhe me përshkrimin që ka bërë ka folur për herë të parë pas kaq shumë kohësh.

Misheli shkruan se po jeton i lirë dhe po shijon natyrën e flladin e ishullit tropikal ku ndodhet, duke treguar kështu se është i lumtur.