DUKE U PËRGATITUR PËR GËZIMIN E MADH/ Vipat shqiptarë që do të mirëpresin një pjesëtar të ri në familjen e tyre në 2020-ën – AlpeGossip
DUKE U PËRGATITUR PËR GËZIMIN E MADH/ Vipat shqiptarë që do të mirëpresin një pjesëtar të ri në familjen e tyre në 2020-ën

DUKE U PËRGATITUR PËR GËZIMIN E MADH/ Vipat shqiptarë që do të mirëpresin një pjesëtar të ri në familjen e tyre në 2020-ën

Ardhja e vitit 2020 është një kapitull i ri për të gjithë, ku shumë prej vipave shqiptarë do të mirëpresin një pjestar të ri.

Këtë vit pritet të bëhen prindër për herë të parë ose të dytë, 10 nga VIP-at e përmendur më poshtë në një listë nga viti 2020.

Çifti shumë i dashur për publikun, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj, do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë me një djalë.

Gëzimet në jetën e reperit Kresha kanë qenë të njëpasnjëshme kohët e fundit. Ai u martua në dhjetor me Erzina Shehun dhe më pas pas u konfirmua se ishin në pritje të një vogëlusheje.

Taulant Xhaka dha lajmin e bukur se ai dhe partnerja, Arbnora, do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë me një djalë.

Fatma Methasani dhe Alfio do të bëhen prindër për herë të parë me një djalë.

Gjithashtu edhe misistrja Elisa Spiropali është në pritje të ëmbël, ku në janar ajo pritet të bëhet nënë për herë të dytë, por këtë herë me një djalë, pas vogëlushes Nalta.