Xhensila është shtatzënë, dhe sapo zbuluam edhe gjininë e foshnjës (FOTO) – AlpeGossip
Xhensila është shtatzënë, dhe sapo zbuluam edhe gjininë e foshnjës (FOTO)

Xhensila është shtatzënë, dhe sapo zbuluam edhe gjininë e foshnjës (FOTO)

Prej javësh përflitet për një shtatzëni të mundshme të këngëtares Xhensila Myrtezaj. Ajo dhe aktori i humorit, Bes Kallaku, celebruan dashurinë e tyre më 1 shtator të vitit të kaluar, ndërsa ndodhen prej vitesh në një lidhje.

Asnjë prej çiftit nuk ka reaguar lidhur me lajmin e pritjes së ëmbël të një fëmije, por një burim i brendshëm tregon të vërtetën për “Iconstyle.al” .

Xhensila Myrtezaj është shtatzënë dhe pret fëmijën e saj të parë me Bes Kallakun dhe ndodhet në muajin e pestë të shtatzënisë.

Deri më tani dyshimet e fansave dhe mediave kanë qenë se këngëtarja ndodhej në pritjen e ëmbël, por askush nuk e kishte konfirmuar.

Burime për “Iconstyle.al” kanë treguar edhe gjininë e foshnjës. Xhensila dhe Besi do të mirëpresin një vajzë.

Ne mezi po presim fotot e Xhensilës me barkun e rrumbullakosur!