SI ASNJË HERË MË PARË/ Fjoralba Ponari ndryshon “look”, ja si ka zgjedhur ajo të lyejë flokët (FOTO) – AlpeGossip
SI ASNJË HERË MË PARË/ Fjoralba Ponari ndryshon “look”, ja si ka zgjedhur ajo të lyejë flokët (FOTO)

SI ASNJË HERË MË PARË/ Fjoralba Ponari ndryshon “look”, ja si ka zgjedhur ajo të lyejë flokët (FOTO)

Pak ditë më parë, Fjoralba Ponari njoftoi se shumë shpejt do të vinte me një projekt të ri muzikor, duke ndarë një foto krah Lyrical Son në studio.

Pas këtij momenti duket se Ponari ka zgjedhur të ndryshojë ‘look’ dhe këtë e ka treguar në postimin e fundit ku shfaqet me flokë në ngjyrë karrotë.

Nuk dihet nëse ky është një ndryshim i përkohshëm apo Fjoralba do të zgjedhi këtë ‘look’ edhe në sezonin e ri televiziv, por kjo mbetet për t’u parë në javët në vazhdim.

Kujtojmë se Ponari ka treguar se do të vazhdojë të jetë pjesë e ekranit edhe pas projekteve apo impenjmeve të shumta të muzikë.

 

View this post on Instagram

You just have to be brave…

A post shared by Fjoralba Ponari (@fjoralba.ponari) on