“PAMJE PËRRALORE”/ Gruaja e Besnik Qakës publikon FOTON më të këndshëm me të vogël e saj – AlpeGossip
“PAMJE PËRRALORE”/ Gruaja e Besnik Qakës publikon FOTON më të këndshëm me të vogël e saj

“PAMJE PËRRALORE”/ Gruaja e Besnik Qakës publikon FOTON më të këndshëm me të vogël e saj

Besnik Qaka dhe Lolita Begolli i dhanë fund beqarisë së tyre në një festë me familjarë gjatë vitit të kaluar.

Kurse tashmë çifti janë bërë prindër edhe të një vajze të vogël të quajtur, Una.

Së fundi, Lolita ka publikuar një imazh me të voglën e saj në rrjetin social “Instagram”. Përmes këtij imazhi mund të shohim se sa e lumtur është Lolita për lindjes e së vogël por edhe formën e mirë fizike të saj.

Ndryshe, në imazhet e publikuara deri më tani në rrjetet sociale nga çifti, shohim që Una ka ngjarë më shumë nga babai Besnik.