Këtë nuk na e kishin parë ndonjëherë sytë! Ja si e kafshon Geti Marinën – AlpeGossip
Këtë nuk na e kishin parë ndonjëherë sytë! Ja si e kafshon Geti Marinën

Këtë nuk na e kishin parë ndonjëherë sytë! Ja si e kafshon Geti Marinën

Ata të dy janë bashkëshortët më të komentuar të shoëbiz-it shqiptar.

Geti dhe Marina momentalisht po kalojnë një periudhë relaksuese në një vend me dëborë. Sigurisht që postimet nuk mungojnë nga asnjëri prej dy bashkëshortëve por ajo që na ka bërë përshtypje është një foto e postuar në Instagram nga Marina. Jemi mësuar të shohim foto të ndryshme të cilat shprehin dashurinë, ama kjo është disi e habitshme.
Aty shfaqet Getoari, i cili i pozicionuar pas saj po përpiqet ta kafshojë. Sigurisht që nuk besojmë se ai e ka patur me gjithë mend ndaj na pëlqen ideja e tyre pikante.