“KAM NJË PROBLEM…”/ Dojna Memës i ndodh e papritura në makinë dhe i kërkon ndjekësve zgjidhje (VIDEO) – AlpeGossip
“KAM NJË PROBLEM…”/ Dojna Memës i ndodh e papritura në makinë dhe i kërkon ndjekësve zgjidhje (VIDEO)

“KAM NJË PROBLEM…”/ Dojna Memës i ndodh e papritura në makinë dhe i kërkon ndjekësve zgjidhje (VIDEO)

Dojna Mema njihet si një ndër moderatoret shqiptare më të çiltra dhe engjergjike. Ajo nuk ngurron asnjëherë të ndajë me ndjekësit e saj momente dhe detaje nga përditshmëria.

Së fundmi, ajo iu ka kërkuar fansave sugjerime pasi kishte thyer gabimisht xhamin e makinës.

“Si një njeri shumë i kujdesshëm sapo theva pasqyrën, dhe tani kam një problem kryesor, dua që të dal nga makina që të shkoj në punë, por tani ndodh kjo. Presim sugjerime”, dëgjohet të thotë Dojna në videon ku tregon se ka ngjitur pasqyrën në derën e makinës, por kjo është bërë shkak që ajo të mos mundë ta mbyllë xhamin e makinës.

VIDEO

Ajo është mjaft e afër me ndjekësit e saj, me të cilët realizon shpeshherë biseda virtuale.

“Sa e gjatë je dhe a e ke kompleks gjatësinë?”- e pyet një ndjekës, ndërsa Dojna jep përgjigjen që do t’i vlejë të gjithë atyre personave që kanë komplekse me gjatësinë e tyre.

Moderatorja s’e ka aspak problem gjatësinë dhe madje nuk ngurron të tregojë se herën e fundit që ishte matur, kishte rezuluar dy centimetra më pak sesa e mbante mend veten.

“E mbaja mend veten 163 cm, herën e fundit që u mata dola 161 cm. Jo nuk e kam kompleks, se nuk punoj shtyllë tensioni që të jetë kriter. Faleminderit.”- shkruan ajo.