SHKËLQIM DHE NGJYRA/ Këto ishin veshjet më të mira të Bafta 2021 – AlpeGossip
SHKËLQIM DHE NGJYRA/ Këto ishin veshjet më të mira të Bafta 2021

SHKËLQIM DHE NGJYRA/ Këto ishin veshjet më të mira të Bafta 2021

Prej më shumë se një viti, magjia e tapetit të kuq është zbehur, por jo dëshira e yjeve për të shkëlqyer njësoj! Ndryshe nga vitet e tjera u vu re dhe mungesa e Kate Middleton dhe princit William, për shkak të vdekjes së princit Philip.
Eventi i BAFTA 2021 u mbajt duke ruajtur distancën sociale mes artistëve të pranishëm dhe atyre që morën pjesë përmes Zoom-it. Sidoqoftë, fustanet dhe veshjet glamoroze nuk munguan!

Priyanka Chopra in Bulgari dhe Nick Jonas me Giorgio Armani

Veshjet më të mira të yjeve në BAFTA 2021

Anna Kendrick veshur me Zuhair Murad

Veshjet më të mira të yjeve në BAFTA 2021

Cynthia Erivo me Louis Vuitton

Veshjet më të mira të yjeve në BAFTA 2021

Gugu Mbatha-Raw me fustanin nga Louis Vuitton

Veshjet më të mira të yjeve në BAFTA 2021

Vanessa Kirby veshur me Versace

Veshjet më të mira të yjeve në BAFTA 2021

Phoebe Dyvenor veshur me Louis Vuitton

Veshjet më të mira të yjeve në BAFTA 2021

Maria Bakalova zgjodhi fustanin nga Giorgio Armani

Veshjet më të mira të yjeve në BAFTA 2021

Leslie Odom Jr. veshur me Versace

Veshjet më të mira të yjeve në BAFTA 2021